2013 Çin Guangzhou Plastik & Kauçuk Fuarı

2013 Çin Guangzhou Plastik & Kauçuk Fuarı (20 Mayıs – 23 Mayıs ) tarihleri arasında düzenlenecektir. Bu fuarda ileri teknoloji Plastik ve Kauçuk ürünleri ve ekipmanlarının yer aldığını, ve farklı sistemler ile sektörle ilgili her türlü donanımı bulabilmeniz mümkündür.
Dünya üzerindeki Plastik ve kauçuk yaygın olarak küresel endüstrisi için piyasa döviz yanı sıra kullanıcı sanayiler, CHINAPLAS için önemli bir platform olarak görülmektedir. Özellikle bu fuar içerisinde yer alan plastik kauçuk ürünleri otomotiv, elektronik ve elektrikli ev aletleri, inşaat ve yapı, ambalaj, tıbbi, aydınlatma, vb sektörlerde kullanılan yeni teknoloji geliştirmeler ile en üst düzeyde performans sağlayacak makine ve ürünleri görmeniz mümkündür. Çin 2013 Yılında çok iyi hazırlandığı plastik kauçuk fuarına yüksek önem veriyor ve sektöründe sürdürülebilirliği teşvik etmekte kararlıdır. Teması ile, CHINAPLAS gelerek “Gelecek Plastik ve Kauçuk olduğunu” göstermek çok ötesinde olan plastik ve kauçuk gelecekteki uygulamalar açıklayacaktır.

2013 Çin Guangzhou Plastik & Kauçuk Fuarı

2013 Çin Guangzhou Plastik & Kauçuk Fuarı

Yardımcı ekipman, Şişirme makineleri, Ekstrüderler ve ekstrüzyon hatları, Enjeksiyon makineleri, IT uygulamaları / CAD-CAM, makineler ve, reaktif veya takviyeli, dekorasyon bitirme baskı ve işaretleme, köpük makineleri için önişleme, geri dönüşüm, Makine ve tesis için ekipman reçineler, Ölçme, kontrol ve ekipmanları, kalıpları ve kalıpların Parçaları ve bileşenleri, Mesaj işleme ve diğer işleme makineleri, presler, Hammadde, yardımcı maddeler, yarı bitmiş ürünler test.

Ziyaretçi Yorumları