Çin Guangzhou 9. LED  Fuarı 2013

Çin 9. LED Işık Aydınlatma Ürünleri Fuarı 2013 (01 Mart – 04 Mart )Uluslararası arenada etkili bir ticari etkinliğin paylaşılmasına önemli bir rol oynuyor. Çin Pazhou Complex Guangzhou fuar alanında düzenlenecek olan fuar 80.000 metrekara alan üzerine kurulu 600 LED aydınlatma şirketi ile birlikte 1.100 katılımcı firma eşliğinde LED iç ve dış aydınlatma pazarının temsil edileceği eşsiz bir fuar olma özelliğini taşıyor. Yeni teknoloji LED ışık sistemlerinin tanıtılacağı fuar içerisinde en yeni icatlar ile katılımıcıların buluşturulacağı nezih bir platform olacaktır. 2013 Çin Guangzhou LED Fuarı içerisinde aklınıza gelebilecek LED ile alakalı teknolojik ürün ve ekipmanlarına ulaşmanız mümkündür.

Guangzhou Pazhou Çin 9. Led Fuarı 2013

Guangzhou Pazhou Çin 9. Led Fuarı 2013

* Çin dünyanın en büyük LED üretim üssü , aynı zamanda büyük uygulama pazarı
* Çin Hükümeti enerji tasarruflu aydınlatma cihazları için sübvansiyon 2.2 milyar yuan (350 milyon ABD $) ayırdığını ve iç tüketim ve kesilmiş karbon emisyonlarını artırma ampuller LED vardır.
* Bu LED ekranlar ve aydınlatıcılar için LED aydınlatma tüm LED sanayi zinciri, LED yongaları, paketleme ve ekipmanlar için dünyanın ilk ticaret platformudur.

*Çin 8 yıl içerisinde, küresel LED endüstrisi için en etkili weathervanes biri ve aynı zamanda dünyanın en büyük LED olayını yaptı.
* Pazarlama promosyonlar böylece uluslararası ağlar aracılığıyla sanayi pazar tanıma için yarışacak yardımcı 150′den fazla ülke ve bölgede ulaşabilirsiniz.
* Eşzamanlı üst düzey toplantılar da sergiler değer katan, endüstriyel sıcak noktalar yaklaşmaya yardımcı olur.
* LED CHINA 2012 yılında Ticaret Çin Bakanlığı onayını kazandı .

Ziyaretçi Yorumları