Çin Pekin Uluslararası Turizm Fuarı 2012

Çin Pekin Uluslararası Turizm Fuarı 2012 (15 Haziran – 17 Haziran) Asya’nın önde gelen seyahat ve turizm sektörünün büyük ve görkenli bir fuardır. Çin’in pekin şehrinde düzenlenecek olan ulusararsı turizm fuarı 3 gün süre ile ziyaretçilere kapılarını açacaktır. Farklı konumlardaki turizm ve seyahat paketleri, ürün ve hizmetlerin uluslararası vitrinde sergilenmesi öngörülüyor. Katılımcıların bölge çapında yüksek kalitede sundukları hizmetlerin alıcılar ile buluşturulmasını sağlayan önemli bir konsepttir. Pekin Uluslararası Turizm Fuarı (BITE 2012) mesleki standartların sıkı bir uygulama çerçevesinde yürütüleceği yerel ve ulusal tanınmış işletmeler, alıcılar ve katılımcı çevrenin planmış randuvuları üzerine aktif bir rol oynamaktadır.

Pekin Uluslararası Turzim Fuarı 2012
Pekin Uluslararası Turzim Fuarı 2012

Her ülkeden farklı tur şirketleri, otel kuruluşları, kamusal ve özel konaklama işletmeri yanısıra eğlence kategorisinde hizmet veren işletmecilere yönelik seyahat acenteleri ve tatil köyleri programları gibi birçok ziyaretçi profili bünyesinde bulundurmaktadır.

Beijing Turizm Fuarı 2012
Beijing Turizm Fuarı 2012

Seyahat acenterleri, iletişim sanayi kuruluş, tur operatörleri, havayoulu şirketleri, araç oto kiralma, demiryolu taşımacılık, denizyolu seyahetleri, bisikleti yürüyüş, kamp araç ve gereçleri gibi birçok farklı alandan katılımcı gelmesi planlanıyor.

Ziyaretçi Yorumları